Металочерепиця у Чернівцях

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 16:00
Зараз відкрито

Металочерепиця - покрівельний матеріал з оцинкованої сталі із застосуванням полімерного захисного покриття. Виробники металочерепиці використовують сталевий рулонний лист товщиною від 0,5 до 0,7 мм, який з обох сторін покривають шаром цинку або цинкового сплаву плюс алюміній (алюмоцинк), потім покривають ґрунтом і піддають хімічній обробці. Частина листа покрита полімером, шар і хімічний склад якого відіграє важливу роль у формуванні ціни на метал.

Після такої обробки матеріал формується на спеціальній машині, потім лист прокочується на листозгинальних верстатах, надаючи йому опуклу форму, а потім всередині покривається спеціальним захисним лаком. Хвилястий тип профілю не тільки імітує природну черепицю, але і створює додаткову жорсткість, що є важливим фактором для покрівельних матеріалів.

Металочерепиця Чернівці, Компаніія "AlphaRoof" (АльфаРуф) Металочерепиця Чернівці, Компаніія "AlphaRoof" (АльфаРуф) Металочерепиця Чернівці, Компаніія "AlphaRoof" (АльфаРуф)

Особливу увагу слід звернути на такий параметр, як товщина сталевого листа або основи металочерепиці. Згідно з усіма європейськими стандартами, мінімальна товщина металу, що використовується для будівництва капітальної покрівлі житлового будинку, становить не менше 0,5 мм. Але слід зазначити, що якість металу залежить не тільки від товщини, але і від якості металу та рівня технології його полімерного покриття. Хороша сталь повинна мати задану межу точності і постійну товщину по всій довжині полотна.

Однією з переваг металочерепиці є широкий вибір кольорів та профілів.

Профілювання металочерепиці, що визначає зовнішній вигляд майбутньої покрівлі, впливає не тільки на конструкцію, але і на технічні вимоги до монтажу, наприклад, на крок обробки. У більшості випадків металочерепиця імітує природну плитку.

Вибираючи майбутню покрівлю, ми рекомендуємо враховувати дизайн будинку, навколишній ландшафт і, головне, якому кольору і профілю ви надаєте перевагу.

Існує кілька типів хвиль, це класична хвиля - Гестія, а також високохвильові Ретро та Ретро Плюс.

Обирайте собі до смаку та замовляйте - 0501515110!

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео