Основне завдання водостічної системи для даху - безшумне відведення дощової і талої води та захист фасадної плитки будинку від руйнівного впливу вологи. Якщо у Вашому будинку відсутній зовнішній водостік, потрібно просто сьогодні купити водостічну систему в Чернівцях та області від компанії "Альфаруф".

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені - ми працюємо з провідними виробниками, а значить Ви отримуєте тільки гарантовану якість. Ми цінуємо Вашу довіру і дорожимо своєю репутацією. Тому Ви завжди можете купити водостік у нас недорого і зі складу. Всі популярні кольори водостоків для даху завжди є на складі.

Вибираючи водостічну систему слід звернути увагу на матеріал виготовлення який впливає на технічні характеристики. Як матеріал для виготовлення застосовують метал і полімерні матеріали. Використання оцинкованих металевих систем є досить популярним на сьогоднішній день. Вони чудово справляються зі своїми основними функціями і служать досить тривалий термін. Однак застосування у виробництві гарячеоцинкованої сталі, облицьованої з обох сторін полімерами створює гідну конкуренцію для оцинкованих металевих систем. Відзначимо, що останні є кращими в естетичному плані, мають високий термін служби і є стійкішими до різних кліматичних умов.

Все більшу популярність здобувають пластикові водостічні системи. Завдяки матеріалу, який використовується для виготовлення цих систем вони не піддаються корозії і гниттю. Полімерні водостічні системи достатньо міцні і стійкі до перепадів температур. Відзначаються вони і прекрасним естетичним виглядом, завдяки великому вибору кольорів Ви зможете легко підібрати всі елементи у тон вашої покрівлі або фасаду.

Вибір водостічних систем є достатньо великим, тому що саме встановлювати для вашого будинку залежить від ваших потреб і смаку.

Якщо у вас виникли питання по ціні і вартості водостічної системи під свій проєкт будинку, розрахунку правильного розміру водостоку, доставці, технічним характеристикам та іншим моментам, звертайтеся за консультацією, ми радо відповімо на усі Ваші запитання - 0501515110!